Nakdi Bağış

Bursa Çağdaş Eğitim ve Kültür Vakfı'na dilediğiniz miktarda yapacağınız bağışla, hem yarınlarımızın umudu olan çocuklarımızın daha iyi koşullarda eğitim almalarını sağlayacaksınız hem de daha çağdaş bir geleceği inşa edeceksiniz.

Çocuklarımızın akademik, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını gidermek, "Anaokulundan Üniversiteye" hedefimize katkıda bulunmak amacıyla yapmış olduğunuz bağışlarınıza çok teşekkür ediyoruz.

Vasiyet Bağışı

Geleceğin aydınlık Türkiye'sine çağdaş, laik, demokrat, Atatürk ilke ve devrimlerine saygılı aydın insanlar, özgür düşünen bireyler yetiştirilmesini, isminizin çocuklarımız ile birlikte yaşatılmasını istiyorsanız, vasiyet bağışında bulunabilirsiniz.

Noter huzurunda düzenleyeceğiniz resmi vasiyetnameyle mal varlığınızın tümünü ya da bir bölümünü bağışlayabilir, hayatta olduğunuz sürece vasiyete konu olan mal varlığınız üzerinde mülkiyet hakkını kullanabilirsiniz.

Gayrimenkul Bağışı

"Aklın ve bilimin" rehberliğinde başlattığımız yürüyüşte hep yanımızda oldunuz. Kiminiz bilgisiyle katkıda bulundu, kiminiz binalar inşa ettirdi, kiminiz de dişinden tırnağından artırıp verdiği burslarla katıldınız imecemize.

Uygarlık yolunda yürüyen, başarılı olmayı ilke edinen Bursa Çağdaş Eğitim ve Kültür Vakfı'na, arsa, tarla, daire, ev, vb... gayrimenkullerinizi bağışlayabilir, eğitimin destekçisi ve gönüllüsü olarak adınızı ölümsüz kılabilirsiniz.

Bağışçımız Olun

Sosyal sorumluluk çabalarımızda sizleri de yanımızda görmek istiyoruz.

Şimdi Bağış Yap!